Derma CollAGE 250 zł

Derma CollAGE – zabieg intensywnie nawilżający i odbudowujący matrycę kolagenową.

Wielopoziomowy zabieg nawilżający i odbudowujący matrycę kolagenową, który działa jak “kosmetyczny elektrolit”. Idealny dla skór wymagających silnego nawilżenia i regeneracjì, ale także polecany w celu przywrócenia odpowiedniego napięcia skóry. Dzięki połączeniu aż 4 form kwasu hialuronowego i  zastosowaniu małych rozmiarów  niosomów, najbardziej zaawansowanych nośników  substancji aktywnych,   kwas hialuronowy nawilża skórę we wszystkich poziomach i we wszystkich jej  warstwach.  Ponadto zabieg wzmacnia i stabilizuje włókna kolagenowe ,przez co tworzy napinającą siatkę zapewniającą strukturalny lifting.

Czas trwania: 60min -1h15min

C- Fusion Glow 250 zł

C-Fusion Glow – fuzja witaminy C i kurkuminy  – “SHOT” z witaminą C i kurkuminą  z efektem GLOW.

Innowacyjna kuracja z uderzeniową dawką witaminy C w trzech najbardziej efektywnych formach oraz aktywną kurkuminą zamkniętą w liposomowym nośniku co daje niezwykle silne działanie. Zabieg wyrównuje koloryt skóry i przebarwienia, widocznie wygładza i nawilża skórę , a także skutecznie redukuje zmarszczki. Dzięki kurkuminie , która jest silnym antyoksydantem, działa antyoksydacyjnie i  w widoczny sposób rozświetla skórę.

Zabieg idealny dla osób z ziemistą, szarą skórą.

Aby zwiększyć efektywność działania  zaleca się  wykonanie zabiegu  w połączeniu z kwasem glikolowym ( ZABIEG:  Eksfoliacja bursztynowo -glikolowa z wit.C i kurkuminą)

Czas trwania: 60min-  1h 15min

Eksfoliacja bursztynowo -glikolowa 200 zł

Eksfoliacja bursztynowo-glikolowa – intensywny peeling biostymulujący łączący działanie kwasu bursztynowego i glikolowego

Kwas bursztynowy posiada właściwości redermalizujące i regenerujące, jest silnym biostymulatorem, działa antyoksydacyjnie, a także wpływa na metabolizm komórek. Kwas glikolowy w stężeniu 50% stymuluje syntezę kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Działa silnie odmładzająco, rozjaśnia przebarwienia, spłyca blizny  , a także wyrównuje strukturę i wygładza skórę.

Zabieg polecany szczególnie osobom ze skórą suchą, pozbawioną witalności, szarą, niedotlenioną z oznakami starzenia i  z tzw. skórą palacza.

Aby zwiększyć efektywność działania zabiegu  można go wykonać w połączeniu z zabiegiem C-Fusion Glow ( ZABIEG:  Eksfoliacja bursztynowo -glikolowa z wit.C i kurkuminą)

Czas trwania: 45min

Eksfoliacja bursztynowo – glikolowa z wit C i kurkuminą 300 zł

Eksfoliacja bursztynowo-glikolowa z wit C i kurkuminą – intensywny peeling biostymulujący  z efektem rozświetlającym z kwasem bursztynowym i glikolowym oraz uderzeniową dawką wit.C i kurkuminy.

Połączenie zabiegu eksfoliacji bursztynowo-glikolowej z zabiegiem C-Fusion Glow (PATRZ OPIS ZABIEGÓW)  Efektem zabiegu jest zdrowa, złocista i promienna skóra.

Zabieg idealny dla osób, których skóra jest zmęczona i pozbawiona blasku, zestresowana  ,zniszczona słońcem, a także dla osób  z tzw. skórą palacza.

Eksfoliacja z kwasem migdałowym 200 zł

Eksfoliacja z kwasem migdałowym – skuteczny peeling całoroczny z 50% kwasem migdałowym.

Bezpieczny peeling bez podrażnienia i zaczerwienienia z maksymalnym stężeniem kwasu migdałowego. Zabieg działa delikatnie złuszczająco , kontroluje florę bakteryjną, reguluje wydzielanie sebum, zwiększa jędrność i elastyczność skóry, a także rozjaśnia przebarwienia.

Zabieg idealny dla skóry tłustej i zanieczyszczonej, dojrzałej z przebarwieniami, a także wrażliwej.

Czas trwania: 45min

AzAc Peel 150 zł

AzAc Peel – dwuetapowy dermopeeling dla skór skłonnych do trądziku pospolitego i różowatego.

Spektakularny efekt dzięki formule z kwasem azelainowym o działaniu seboregulującym, bakteriostatycznym, keratoplastycznym i keratolitycznym. Zabieg odblokowuje ujścia gruczołów łojowych, działa przeciwzapalnie i rozjaśniająco na przebarwienia pozapalne.

Zabieg polega na zaaplikowaniu dwóch warstw odpowiednich preparatów (peelingu chemicznego) i pozostawienia ich na skórze klientki przez 6-8 godzin. Po tym czasie klientka zmywa peeling w domu letnią wodą.

Czas trwania: 30min

Neuro Sensi Therapy 200 zł

Neuro Sensi Therapy –zabieg eksfoliacji neurosensorycznej dla skóry naczyniowej i ekstremalnie wrażliwej.

Neurosensoryczne działanie na naczynia i receptory czucia zapewnia aktywną kontrolę faktorów zapalnych. Zabieg wycisza nadreaktywność skóry, redukuje pieczenie, rumień i podrażnienia. Hamuje uwalnianie czynników zapalnych przez co zmniejsza zmiany zapalne i minimalizuje odczucie świądu. Prowadzi także do zmniejszenia przepuszczalności naczyń krwionośnych i uszczelnienia naczyń włosowatych.

Czas trwania: 60min

Neuro GABA Therapy 250 zł

Neuro GABA Therapy – dwufazowy zabieg  liftingujący.

Błyskawiczny w działaniu neuropeeling zawierający neurotransmitery GABA I NANA, które pełnią rolę przekaźnikową i regulacyjną. W połączeniu z 30% kwasem mlekowym zapewniają wygładzenie  bruzd i poprawę napięcia skóry „freezing effect”. Po zastosowaniu kuracji widoczne jest natychmiastowe wypełnienie zmarszczek tzw. „ plumping effect” . Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego efekt odmłodzenia jest wzmocniony a skóra głęboko i długotrwale nawilżona.

Czas trwania: 60min

Reti Fusion Vecti Peel 220 zł

Reti Fusion Vecti Peel –  intensywny dermoestetyczny zabieg retibrazji.

Peeling z wektorowym retinolem i enkapsułowanymi witaminami A,E,C, opiera się na działaniu czystego retinolu w stężeniu 5% i 3% w wektorowych nośnikach, które przenikają do żywych warstw naskórka oraz skóry właściwej. Fuzja komórki z nośnikiem umożliwia stopniowe uwalnianie substancji aktywnych bezpośrednio do komórek podczas kilkugodzinnego działania maski peelingującej. Zabieg stanowi okresową  terapię szokową, która prowadzi do złuszczania naskórka, silnej stymulacji odnowy komórkowej , a także  indukuje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Skutecznie redukuje zmarszczki, zwiększa gęstość skóry, a także działa przeciwutleniająco.

Zabieg polega na zaaplikowaniu dwóch warstw odpowiednich preparatów ( czystego retinolu 5% i 3%) i pozostawienia ich na skórze klientki przez 6-8 godzin. Po tym czasie klientka zmywa peeling w domu letnią wodą.

Zabieg polecany dla osób ze skóra dojrzałą, ze zmarszczkami, fotoaging, z przebarwieniami . Idealny w  walce z oznakami starzenia.

Czas trwania: 30min

Hacker Therapy 200 zł
Hacker Therapy – zabieg regulujący  mikrobiom  dla skór tłustych, zanieczyszczonych i trądzikowych

Zabieg reguluje wydzielanie sebum i jego skład, zmniejsza podatność na stany zapalne, odblokowuje ujścia gruczołów łojowych, zmniejsza ilość zaskórników i grudek, a także działa przeciwbakteryjnie. Po zabiegu pory skóry są zmniejszone, a stany zapalne zredukowane.

Czas trwania: 60min

Zabieg z peelingiem wodorowym 250 zł
Zabieg z efektem peelingu wodorowego – oczyszczenie, dotlenienie  i rewitalizacja skóry.

Zabieg  skutecznie oczyszcza i rozjaśnia skórę. Dzięki  połączeniu maski z efektem peelingu wodorowego  z oczyszczaniem wodorowym , podczas którego wprowadzane są w głąb skóry cząsteczki wodoru , skóra  po zabiegu jest wyraźnie oczyszczona i dotleniona. Wolne rodniki ulegają neutralizacji, a zabieg  wyrównuje koloryt skóry ,  odżywia głębsze warstwy skóry, a także przywraca jej jędrność.

Czas trwania: 1h 15min

Masaż twarzy z pielęgnacją 160 zł
Masaż twarzy z pielęgnacją

Relaksacyjny masaż twarzy, szyi i dekoltu poprzedzony peelingiem  dobranym do danego typu skóry i zakończony  nałożeniem kremu na zakończenie.

Czas trwania: 45min

Podstawowy zabieg kosmetyczny 160 zł
Podstawowy zabieg kosmetyczny – dla każdego typu skóry

Zabieg pielęgnacyjny polegający na wykonaniu demakijażu, następnie   peelingu i maski  odpowiednio dobranych  do typu skóry Klientki/Klienta i  zakończony nałożeniem kremu.

Czas trwania: 40min

Zabieg „SZYTY NA MIARĘ” 300 – 500 zł
Zabieg  „SZYTY NA MIARĘ” – specjalistyczny, indywidualnie dobrany zabieg.

Indywidualnie dobrany zabieg do skóry, nieograniczający się do jednej linii pielęgnacyjnej. Podczas zabiegu oprócz odpowiednio dobranych preparatów może być wykonanych  kilka procedur pielęgnacyjnych takich jak  kawitacja, ultradźwięki, infuzja tlenowa czy  oczyszczanie wodorowe.

Czas trwania: 1h 15min – 1h 30min

Ultradźwięki na twarz 160 zł
Ultradźwięki – wygładzenie , odmłodzenie i odświeżenie skóry.

Ultradźwięki to fale o niskiej częstotliwości, które zwiększają wchłanianie substancji aktywnych do głębszych warstw skóry. Działanie ultradźwięków jest bardzo szerokie. Powodują głęboki mikromasaż skóry , dzięki czemu pobudzają komórki do metabolizmu i regeneracji, a także zwiększają syntezę kolagenu i elastyny. W zależności od preparatów dobranych do typu skóry skóra po zabiegu jest wygładzona i nawilżona.

Czas trwania: 50min

Ultradźwięki twarz, szyja, dekolt 190 zł
Ultradźwięki twarz, szyja, dekolt – wygładzenie, odmłodzenie i odświeżenie skóry.

Ultradźwięki to fale o niskiej częstotliwości, które zwiększają wchłanianie substancji aktywnych do głębszych warstw skóry. Działanie ultradźwięków jest bardzo szerokie. Powodują głęboki mikromasaż skóry , dzięki czemu pobudzają komórki do metabolizmu i regeneracji, a także zwiększają syntezę kolagenu i elastyny. W zależności od preparatów dobranych do typu skóry skóra po zabiegu jest wygładzona i nawilżona.

Czas trwania: 1h 15min

Oczyszczanie manualne 180 zł
Oczyszczanie manualne – natychmiastowy efekt oczyszczenia porów.

Zabieg manualnego oczyszczenia twarzy z zaskórników, grudek i nadmiaru sebum. Polecany w szczególności dla osób ze skórą trądzikową, zanieczyszczoną. Po zabiegu skóra jest wyraźnie odświeżona, a pory oczyszczone i zwężone.

Czas trwania: 1h 30min

Masaż KOBIDO 180 zł
Masaż KOBIDO – japoński masaż liftingujący.

Masaż KOBIDO to tradycyjna japońska technika masażu, która ma na celu poprawić kondycję skóry. Wykorzystuje specjalne techniki ucisku, głaskania i wibracji, które stymulują krążenie krwi, poprawiają elastyczność skóry i redukują napięcie mięśniowe. Masaż KOBIDO nie tylko odpręża, ale przede wszystkim pobudza naturalne procesy regeneracyjne skóry, pozostawiając ją ujędrnioną i promienną.

  • Masaż KOBIDO z pielęgnacją

W celu zwiększenia efektów zabiegu polecamy wykonanie masażu KOBIDO w połączeniu z peelingiem złuszczającym i przygotowującym skórę do zabiegu, profesjonalną maską silnie nawilżającą lub ujędrniającą skórę , a także kremem na zakończenie zabiegu.

Czas trwania: 1h 30min

Uzupełnienie zabiegów: kawitacja, ultradźwięki, masaż, oczyszczanie 50 zł
Uzupełnienie zabiegów: kawitacja, ultradźwięki, masaż, oczyszczanie
Infuzja tlenowa 220 zł
Infuzja tlenowa – efekt odżywionej i dotlenionej skóry.

Infuzja tlenowa polega na dostarczeniu skórze czystego tlenu, a także skoncentrowanych składników odżywczych pod ciśnieniem co ma na celu poprawę wyglądu skóry , jej dotlenienie i nawilżenie oraz redukcję oznak starzenia.

Czas trwania: 60min

Infuzja tlenowa – twarz, szyja, dekolt 220 zł
Infuzja tlenowa – twarz, szyja, dekolt  – efekt odżywionej i dotlenionej skóry.

Infuzja tlenowa polega na dostarczeniu skórze czystego tlenu, a także skoncentrowanych składników odżywczych pod ciśnieniem co ma na celu poprawę wyglądu skóry , jej dotlenienie i nawilżenie oraz redukcję oznak starzenia.

Czas trwania: 1h 15min

Pielęgnacja do zabiegu od 100 zł
Pielęgnacja do zabiegu
512-060-914

Dane adresowe

ul. Staromłyńska 21/26
71-561 Szczecin, I piętro, gabinet nr 50